Biorę udział

Odbierz nagrody gwarantowane

?
Konsultant TMS Brokers skontaktuje się z Państwem aby wytłumaczyć zasady udziału w konkursie.
Nie handlujemy danymi osobowymi.
Nie dzwonimy więcej niż sobie tego Państwo życzą.
Szanujemy Państwa czas.

Jesteśmy zaufaną instytucją będącą na rynku ponad 18 lat. Funkcjonujemy pod nadzorem Komisji Nadzoru Finansowego.
?
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez DM TMS Brokers S.A. z siedzibą przy ulicy Złotej 59, 00-120 Warszawa na podstawie ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2016 roku, poz. 922 z późn. zm.), w związku z uczestnictwem w konkursie inwestycyjnym. Administratorem danych jest DM TMS Brokers S.A. z siedzibą w Warszawie przy ulicy Złotej 59, 00-120 Warszawa. Dane będą przetwarzane w celu 1) uczestniczenia w „konkursie inwestycyjnym”, 2) obsługi rachunku demonstracyjnego oraz 3) w prawnie usprawiedliwionych celach administratora danych osobowych, którymi będą marketing produktów własnych DM TMS Brokers S.A. oraz dochodzenie ewentualnych roszczeń wynikających z udziału w konkursie inwestycyjnym. W prawnie usprawiedliwionych celach administratora dane osobowe przetwarzane będą przez okres lat dziesięciu . Dane osobowe nie będą udostępniane żadnym odbiorcom. Zgoda jest dobrowolna i może być odwołana w każdym czasie, jednak nie udzielając jej albo ją odwołując udział w konkursie inwestycyjnym nie będzie możliwy.
?
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez przez Dom Maklerski TMS Brokers S.A. z siedzibą przy ulicy Złotej 59, 00-120 Warszawa informacji handlowych, za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w tym w szczególności na podany przeze mnie adres e-mail zgodnie z ustawą z dnia 12 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. 2002 Nr 144 poz. 1204 z poz. zm.). Zgoda udzielona jest dobrowolnie i może zostać w każdej chwili odwołana.
?
Wyrażam zgodę na używanie przez Dom Maklerski TMS Brokers S.A. z siedzibą przy ulicy Złotej 59, 00-120 Warszawa, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem, dla celów marketingu bezpośredniego zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. 2004 nr 171 poz. 1800 z poz. zm.). Zgoda udzielona jest dobrowolnie i może zostać w każdej chwili odwołana.

Dołącz do konkursu

Potwierdź swój numer

...aby dokończyć rejestrację
Popraw numer telefonu

Zmień numer telefonu

Gratulacje!

Zapisałeś się do konkursu. Rywalizacja rusza 5 marca, jednak już teraz możesz wykonywać testowe transakcje. Przed startem konkursu zresetujemy wszystkie konta.

Poniżej znajdują sie Twoje dane do logownia:

Hasło:

Dołącz do konkursu i odbierz bezpłatny pakiet e-booków

Formacje, taktyka, strategia, analiza – to terminy przydatne także w tradingu. Jak w sporcie, tak w inwestowaniu nie osiągniesz wiele bez przygotowania. Przeczytaj nasze ebooki i poznaj się na inwestowaniu równie dobrze jak znasz się na piłce!

Chcesz wyjechać na mistrzostwa kibicować naszym? Bądź jak oni! Wykaż się sprytem, inteligencją i refleksem. Trenuj, testuj nowe formacje i pokaż, że każdy może jak tylko wykaże zaangażowanie i serce do walki!

Poznaj zasady konkursu
Sprawdź nagrody gwarantowane
I Etap (19 marca - 30 marca)
II Etap (2 kwietnia - 13 kwietnia)
III Etap (16 kwietnia - 27 kwietnia)
Lp.
Nick
Zwrot %
Znajdź siebie w rankingu po adresie e-mail
Twój wynik

Konkurs na platformie MT5!

Oddajemy w Twoje ręce dostęp do jednej z najlepszych na świecie platform inwestycyjnych - MT5. Szybka, bezawaryjna platforma dostępna zarówno w wersji na komputer jak i na Twój smartfon pozwala Ci kontrolować swoje inwestycje bez względu na czas i miejsce w jakim przebywasz.

Weź udział